Buz Lazer Epilasyon

Evalife8 Benzer lazer epilasyon cihazları arasında en yüksek atış hızlarından biri olan 3 atış/saniye ile sizlere hizmet vermektedir. 

Bir diğer önemli nokta ise dalga boyudur. 

Dalga boyu; yapılan atışlarda, kıl köklerine gönderilen ışının frekans aralığıdır. Bu frekans aralığı atışın hem tahribat gücünü hem de ulaşabileceği derinliği ifade etmektedir. 

Evalife8 610-1200nm. aralığında ayarlanabilen dalga boyu ile en ince kıl köklerine kadar ulaşıp istenen gücü sağlamaktadır.

 

Evalife8 Lazer Epilasyon Cihazının Benzerlerinden Farkı Nedir?

Evalife8  610-1200nm. aralığındaki dalga boyu ile aynı segmentteki diğer cihazlarla kıyaslandığında sektörün en parlak yıldızı olarak kabul ediliyor. Tabii ki bu büyük başarısının altında yatan daha pek çok farklı özelliği var. Bunların belki de en önemlisi en ince tüy tiplerinde ve en koyu tenlerde bile uygulanabiliyor olması. 3 boyutlu tahribat özelliği sayesinde kıl köklerini benzerlerine göre 3 kat daha etkili şekilde ortadan kaldırabiliyor.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonuçları

Acısız lazer epilasyon yapabilen, Buz Başlıklı Evalife8 cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Evalife8 Lazer Epilasyon Cihazının Özellikleri

✓ Pulse ışıma teknolojisi ile koyu tenlerde ve ince tüylerde etkin sonuç

✓ 8 cm² başlık büyüklüğü ile çok hızlı uygulama

✓ Kişiye özel başlık aparatı seçeneği ile hijyenik epilasyon

 Kılı 3 boyutlu ile tahrip edebilme gücü

✓Saniyede 3 atış ile en yüksek hız

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
WhatsApp chat